Goodal tangerine vita c eye gel patch

2,200L

Ndriçoni dhe rigjallëroni zonën nën sy me PATCHES me hidrogel me vitaminë C. Hidratoni në vetëm 5 minuta me formulën e pasur me vitaminë C që absorbohet shpejt.

Goodal tangerine vita c eye gel patch
Ndriçoni dhe rigjallëroni zonën nën sy me PATCHES me hidrogel me vitaminë C. Hidratoni në vetëm 5 minuta me formulën e pasur me vitaminë C që absorbohet shpejt.
Përmbajnë të njëjtin ekstrakt shumë të efektshëm të mandarinës së gjelbër si serumi i preferuar nga Goodal.
Këto PATCHES sysh japin të gjitha përfitimet e shkëlqyeshme të vitaminës C për të ndihmuar në zbutjen e rrathëve të errët dhe pigmentimin rreth syve.
Hidrogeli qetësues infuzon në mënyrë efektive formulën thellë në lëkurën delikate rreth syve.
Rigjallëroni lëkurën e pajetë dhe të lodhur në një hap të thjeshtë!

Përdorimi
Në lëkurë të thatë, aplikoni një copë të vetme nën sy dhe lëreni për 5 minuta (ose më gjatë nëse dëshironi). Hidheni pas përdorimit dhe masazhoni butesisht serumin e mbetur në lëkurë.

Ingredientët
Water, Glycerin, Niacinamide, Carrageenan, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, 1,2-Hexanediol, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Glucomannan, Hydroxyacetophenone, Calcium Chloride, Allantoin, Chlorphenesin, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Potassium Chloride, Pentylene Glycol, Sucrose, Calcium Lactate, Adenosine, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Flower Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Citrus Tangerina (Tangerine) Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Ascorbyl Glucoside, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Potassium Hydroxide, Butylene Glycol, Corallina Officinalis Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Arbutin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

ml

72