EyeNlip Lucent BB Cream Spf 50+ PA +++

1,500L

I pershtatshem për të gjitha llojet e lëkurës.

SKU: 11151 Kategori: , , ,

EyeNlip Lucent BB Cream Spf 50+ PA +++
Kremi bb me niacinamide, vitaminë E dhe hialuronat natriumi ofron mbulim mesatar deri në të plotë,që zgjatë dhe nuk ndihet i rëndë në fytyrë, me Spf 50+ PA +++ për të mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshmë UV, perfekt për lëkurën normale në të thatë. Mbulon njollat dhe ndriçon strukturën e lëkurës së shurdhër. Lë një përfundimin paksa ‘ glowy’.

I pershtatshem për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:

Shkëlqimi i lëkurës: Arbutin, Ekstrakt i rrënjës së Glycyrrhiza Glabra, Ekstrakt i gjetheve të Thuja Orientalis
Filtra kundër diellit: dioksid titani, etilheksil metoksicinamat, 4-metilbenziliden kamfor, disodium fenil dibenzimidazol tetrasulfonat, oksid zinku
Qetësues: Ekstrakt i rrënjës së Glycyrrhiza Glabra
Pa paraben . Pa sulfate . Pa vaj esencial . Pa alkool.

Përdorimi:

Pas kujdesit të lëkurës, aplikojeni një sasi të vogël në të gjithë fytyrën dhe përhapeni.

Nuanca

#21 Light Beige, #23 Natural Beige