Etude Fruity Lip Balm

1,100L

Balsam buzësh me ngjyrë dhe aromë frutash që i bën buzët tuaja të duken të mrekullueshme dhe plot jetë!

SKU: 11555 Kategori: , , ,

Etude Fruity Lip Balm

Variatet me ngjyra vibrante. Aroma fantastike të vetë frutave!
4 ngjyra të cilat i bëjnë buzet tuaja të duken të plota dhe me shkëlqim.

01 Berry
02 Peach
03 Grape
04 Watermelon

– Përmbajnë Kompleks frutash për të formuar një përfundim të pasur hidratues e plot shkëlqim.
– Për një eksfolim të butë duke larguar qelizat e vdekura të buzëve tuaja.
-Funksionon si një bazë e shkëlqyer për buzet tuaja duke formuar një shtresë hidratimi, në të cilën mund dhe të shtresëzoni produktet e tjera të buzëve.

Madhësia 10 g

Si të përdorni:

1. Pasi të keni shtrydhur një sasi të vogël të përmbajtjes, aplikojeni në buzë.
2. Nëse e aplikoni shpesh kur i ndjeni të thata, do të mund t’i mbani buzët të hidratuara dhe plot vitalitet.

Aroma

01 Berry, 02 Peach, 03 Grape, 04 Watermelon