Dr.Jart+ vital hydra solution biome water cream

Zbritje

2,500L

Linja më e fundit në koleksionin e Dr.Jart+ me në fokus qetësimin e lëkurës, kremi Vital Hydra Solution Biome I Dr.Jart+ i jep fund çdo problemi me dehidratimin me ane te nje formule shumë të lehtë dhe qetësuese.

SKU: 10729 Kategori: , , ,

Dr.Jart+ vital hydra solution biome water cream
Linja më e fundit në koleksionin e Dr.Jart+ me në fokus qetësimin e lëkurës, kremi Vital Hydra Solution Biome I Dr.Jart+ i jep fund çdo problemi me dehidratimin me ane te nje formule shumë të lehtë dhe qetësuese.

Ky krem ju siguron:

• Hidratim deri ne 30 orë.
• Ndihmon bakteret e mira që janë thelbësore për shëndetin e lëkurës tuaj të aktivizohen duke mbështetur kështu barrierën e lëkurës.
• Me jo një, por tre lloje të acidit hialuronik, kjo formulë hidratuese tërheq dhe ruan sasinë e nevojshme të lagështirës në lëkurë.

Perdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë të thatë, të sapo pastruar për një doze hidratimi.

Ingredientët
Aqua, Propanediol, Glycerin, Streptococcus Thermophilus Ferment, Phenyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Butylene Glycol, Neopentyl Glycol Dicaprate, Pentylene Glycol, Raffinose, Dna, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Vinyl Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Tromethamine, Dimethiconol, Glyceryl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Cellulose Gum, Microcrystalline Cellulose, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Disodium EDTA, Malachite Extract, Glycine, Proline, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Parfum, Limonene, Tremella Fuciformis Extract, Hyaluronic Acid, Fructose, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

ml

50