COSRX LOW PH GOOD MORNING GEL CLEANSER

Zbritje

1,000L

Me një nivel pH mesatar acid,ky larës është super efektiv në largimin e sebumit të tepërt pa irrituar apo tharë lëkurën tuaj.

SKU: 10336 Kategori: , , , , Etiketa: , ,

COSRX LOW PH GOOD MORNING GEL CLEANSER
Me një nivel pH mesatar acid,ky larës është super efektiv në largimin e sebumit të tepërt pa irrituar apo tharë lëkurën tuaj.

BHA (Betaine Salycilate) ndihmon në largimin e gjithë papastërtive të lëkurës dhe ingredientë vajorë te pemës së cajit ndihmojnë në qetësimin e lëkures së irrituar.

Larësi mund të përdoret në mëngjes dhe në darkë pasi keni hequr make up-in.

Niveli pH:5,3+-1

PSE DUHET TË PËRDOR NJË LARËS ME pH TË ULËT?
Një pH i ulët i afërt me pH normal të lëkurës e mban lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkures.
E sygjeroj për lëkura normale në mikse dhe të yndyrshme pro-akneike.

Ingredientët
Water, cocoamidopropyl betaine, sodium lauroyl methyl isethionate, polysorbate 20, styrax japonicus branch/fruit/leaf extract, butylene glycol, saccharomyces ferment, cryptomeria japonica leaf extract, nelumbo nucifera leaf extract, pinus palustris leaf extract, ulmus davidiana root extract, oenothera biennis (evening primrose) flower extract, pueraria lovata root extract, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, allantoin, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, betaine salicylate, citric acid, ethyl hexanediol, 1,2-hexanediol, trisodium ethylenediamine disuccinate, sodium benzoate, disodium EDTA.

ml

150