COSRX Green Tea Soothing Gel Cream

2,500L

Cosrx Green Tea Soothing Gel Cream
Për hidratim të thellë që zgjat, ky xhel-krem freskues do të bëhet i preferuari juaj.
Vitamina B5, me veti hidratuese dhe anti-inflamatore, është përbërësi kryesor i saj.

Cosrx Green Tea Soothing Gel Cream

Për hidratim të thellë që zgjat, ky xhel-krem freskues do të bëhet i preferuari juaj.
Vitamina B5, me veti hidratuese dhe anti-inflamatore, është përbërësi kryesor i saj.
Ekstraktet e çajit jeshil dhe gjetheve të aloes ofrojnë përfitime shtesë ushqyese dhe qetësuese.
Freskues dhe i lehtë, tekstura e tij si xhel e bën këtë krem zgjedhjen ideale për klimat e nxehta dhe të lagështa dhe është gjithashtu perfekt për ata me lëkurë të yndyrshme.
Absorbohet shpejt dhe jep hidratim të menjëhershëm me një përfundim fantastik.
E përsosur për lëkurat e yndyrshme, formula thithet shpejt pa lënë pas një mbetje të yndyrshme ose ngjitëse. Duke qënë se kremi xhel ka një efekt freskues, është gjithashtu i shkëlqyeshëm për çdo rutinë pas stërvitjes.

PËRDORIMI

Vendoseni në fytyrë para kremit të diellit ose si hapi i fundit në rutinën tuaj të natës.

Ingredientët kyc
Vitamina B5 (panthenol)
Ekstrakt gjetheje Camellia Sinensis
Allantoin
Ekstrakt gjethesh Aloe

INGRIDIENTËT

Water, Propanediol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Tromethamine, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Allantoin, Aloe Ferox Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extra

ml

50