COSRX Centella Blemish Cream

2,400L

Cosrx Centella Blemish Cream
Kremi që largon njollat e kuqe dhe të errëta të mbetura nga aknet! Lufton acarimin dhe skuqjen.
Përbërësit qetësues, të tillë si centella asiatica, ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe qetësimin e inflamacionit.

S’ka stok

Cosrx Centella Blemish Cream

Kremi që largon njollat e kuqe dhe të errëta të mbetura nga aknet !
Lufton acarimin dhe skuqjen
Përbërësit qetësues, të tillë si centella asiatica, ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe qetësimin e inflamacionit.
Trajtimi i njollave që lënë aknet.
Vendosni një shtresë të trashë të kremit në vendin ku ka shpërthyer inflamacioni për të parandaluar mbetjen e errët nga aknet.
Numër minimal ingridientësh.
Listë e shkurtër e thjeshtë ingridientësh për të përjashtuar të gjithë përbërësit e panevojshëm që mund të irritojnë lëkurën.

KËSHILLA

1. COSRX Centella Blemish Cream nuk është krem hidratues; është më shumë një krem për trajtimin e njollave dhe për qetësimin e lëkurës së irrituar. Sigurohuni që të hidratoni fytyrën tuaj para se të aplikoni COSRX Centella Blemish Cream.
2. COSRX Centella Blemish Cream mund të lërë një shenjë të bardhë dhe mund të mos absorbohet në lëkurën tuaj kur vendoset në shtresë të trashë. Përdoreni atë si një trajtim gjatë natës.

Ingridientët kyç
Ujë nga gjethet Centella Asiatica
Ekstrakt Centella Asiatica (Shkalla Mjekësore)
Oksid zinku
Zink PCA

PËRDORIMI

Merrni një sasi optimale të kremit dhe vendosni një shtresë të trashë tek njollat e mbetura nga aknet.

INGRIDIENTËT

Centella asiatica leaf water, butylene glycol, glycerin, helianthus annuus (sunflower) seed oil, zinc oxide, dimethicone, betaine, 1,2-hexanediol, viola tricolor extract, elaeis guineensis (palm) oil, elaeis guineensis (palm) kernel oil, cetearyl alcohol, cetearyl olivate, sorbitan olivate, centella asiatica extract, zinc pca, xanthan gum, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, scutellaria baicalensis root extract.

Hypoallergenic
Dermatologist tested
Cruelty FREE
Parabens FREE
Sulfates FREE
Phthalates FREE
Alcohol FREE
Vegan

ml

30