Cosrx Advanced Snail Radiance Dual Essence

3,400L

E pasur me 74.3% Kompleks të trefishtë Kërmilli, kjo esencë jep hidratim të thellë dhe rafinon strukturën e lëkurës.

S’ka stok

SKU: 10274 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Cosrx Advanced Snail Radiance Dual Essence
E pasur me 74.3% Kompleks të trefishtë Kërmilli, kjo esencë jep hidratim të thellë dhe rafinon strukturën e lëkurës.
Kompleksimi i trefishtë kërmilli:
1.Kërmilli i Tokës: Jep hidratim dhe përsos strukturën e lëkurës
2.Mucin i Zi: Ndihmon në kontrollin e poreve dhe rigjenerimin e lëkurës
3.Golden Shell Mucin: Bllokon rrezet e dëmshme UV, jep lagështi
Përmban
Niacinamide Rrit shkëlqimin, forcon barrierën e lëkurës.
Glutathione: Përmirëson tonin dhe strukturën e lëkurës.
Raporti i Artë 1: 1:
Koncentruar me Filtratin e Sekretimit të Kërmillit, duke dhënë lëkurë të ushqyer thellë për një përfundim të freskët dhe të hidratuar. / pa mbetje ngjitëse natyrisht!
Hidratim i thellë :
Depërton shtresat e jashtme të lëkurës për thithje të thellë.

Përdorimi
Pomponi një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni butësisht në fytyrë.
Butësisht masazhoni atë në lëkurë për aborbim më të mirë.

Ingredientët
Snail Secretion Filtrate, Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Water, Glycerin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Allantoin, Carbomer, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Inulin Lauryl Carbamate, Arginine, Argania Spinosa Kernel Oil, Xanthan Gum, Sodium Surfactin, Ethylhexylglycerin, Glutathione

ml

80