Cos De BAHA Vitamin C Serum 30ml (VA)

1,800L

Zbehni pamjen e njollave nga dielli, skuqjen, hiperpigmentimin dhe rrathët e errët të syve me këtë serum të fuqishëm të vitaminës C.

SKU: 10996 Kategori: , , ,

Cos De BAHA Vitamin C Serum 30ml (VA)
Zbehni pamjen e njollave nga dielli, skuqjen, hiperpigmentimin dhe rrathët e errët të syve me këtë serum të fuqishëm të vitaminës C.
Vitamina C është një lëndë ushqyese thelbësore për prodhimin e kolagjenit dhe çelësi për të mbajtur një pamje të lëmuar, të njëtrajtshme dhe me shkëlqim.

Serumi i vitaminës C COS DE BAHA përmban 15% acid askorbik dhe është krijuar për të synuar shenjat më të zakonshme të plakjes duke përfshirë shkëlqimin, qëndrueshmërinë, linjat e imëta, rrudhat, njollat e errëta dhe njollat e diellit. Është gjithashtu një trajtim efektiv për aknet, pikat e zeza dhe puçrrat.

Serumi është pa paraben, gluten, formaldehid, aroma, sulfate, ngjyra artificiale. I sigurt për aknet fungale .

Përdorimi
Aplikojeni 1-2 herë në ditë pas pastrimit të lëkurës dhe aplikimit të një toneri. Serumi është i sigurt për t’u aplikuar rreth zonës së syve. Ndiqni me një hidratues të përshtatshëm.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Propylene Glycol, Ascorbic Acid, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Aspalathus Linearis Extract, Disodium EDTA