Cos De BAHA AHA /BHA GS Toner 200ml (GS)

1,900L

I formuluar me një pH prej 3.5, ky toner ndihmon në luftimin e
akneve dhe zvogëlon njollat, pa irritim.

SKU: 10979 Kategori: , , ,

Cos De BAHA AHA /BHA GS Toner 200ml (GS)
Një eksfoliant i shkëlqyer kimik i formuluar me AHA që depërton në lëkurë , ndihmon në zbutjen e
lëkurës, si dhe funksionon për të hequr shtresat e qelizave të vdekura të lëkurës, duke lënë një pamje
më të lëmuar dhe më të ndritshme. I formuluar me një pH prej 3.5, ky toner ndihmon në luftimin e
akneve dhe zvogëlon njollat, pa irritim.

Perdorimi
1. Pas pastrimit, aplikojeni një sasi të përshtatshme në lëkurë, lyejeni butësisht për ta lënë të
absorbohet , ose aplikoheni në të gjithë strukturën e lëkurës duke perdorur nje cope pambuku .
2. Përdorni një krem hidratues pas kësaj.
3. Përdorni gjithmonë krem kundër diellit në mëngjes.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycolic Acid, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Aspalathus Linearis Extract

ml

200