Clio Dewy Blur Tint

2,400L

Clio Dewy Blur Tint është i mbushur me ekstrakte trëndafili për të hidratuar buzët.

SKU: 10831 Kategori: , ,

Clio Dewy Blur Tint

Clio Dewy Blur Tint është i mbushur me ekstrakte trëndafili për të hidratuar buzët. Formula e tij e qëndrueshme qëndron në buzë dhe ofron pamje me ngjyra të gjalla .

Ngjyrë buzësh turbulluese që hidraton buzët me ngjyra të gjalla duke përfshirë ekstrakte të trëndafilit që shmangin tharjen e buzëve .
Formon një shtresë të hollë në buzë dhe ngjitet mirë për një kohë të gjatë.

Përdorimi

Aplikojeni në buzë në mënyrë të barabartë me aplikuesin.

Nuanca

#01 Vishnja, qershi e kuqe e errët, #04 Silent Wine, #05 Karamel , nuancë e ngrohtë, #06 Nuancë pjeshke