CeraVe SA Renewing Foot Cream

1,500L

I zhvilluar me dermatologë, CeraVe Renewing SA Foot Cream eksfolon dhe zbut këmbët jashtëzakonisht të thata dhe të ashpra. Formulimi i tij i patentuar MVE çliron acid salicilik, laktat amoniumi, ceramide, niacinamide dhe përbërës të tjerë thelbësorë gjatë gjithë ditës.

CeraVe SA Renewing Foot Cream
I zhvilluar me dermatologë, CeraVe Renewing SA Foot Cream eksfolon dhe zbut këmbët jashtëzakonisht të thata dhe të ashpra. Formulimi i tij i patentuar MVE çliron acid salicilik, laktat amoniumi, ceramide, niacinamide dhe përbërës të tjerë thelbësorë gjatë gjithë ditës.

-Me ceramidet 1, 3 dhe 6-II
-Acidi salicilik dhe laktati i amonit lirojnë dhe eksfolojnë qelizat e vdekura të lëkurës
-Acidi hialuronik ndihmon në ruajtjen e hidratimit të lëkurës
-Pa aroma
-Formulë e butë, jo irrituese

Përdorimi

Hapi 1: Pastroni me pastrues hidratues CeraVe.

Hapi 2: Hidratoni me kremin e këmbëve CeraVe Renewing SA.

Ingredientët
Purified Water, Glycerin, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Lactate, Salicylic Acid, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Niacinamide, PEG-100 Stearate, Cholecalciferol (Vitamin D3 In Corn Oil), Ceramide 3, Ceramide 6-Ii, Ceramide 1, Cholesterol, Phytosphingosine, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Dimethicone, Methylparaben, Edetate Disodium, Propylparaben, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum

ml

88