celimax Derma Nature Broccoli Spot Brightening Lip & Eye Remover

Zbritje

1,000L

Një heqës i butë për buzët dhe sytë që përmban vetëm përbërës të sigurt dhe hipoallergjik. 3 përbërës natyralë të vajit pastrojnë grimin fuqishëm pa stimuluar lëkurën.

SKU: 11598 Kategori: , , , ,

Një heqës i butë për buzët dhe sytë që përmban vetëm përbërës të sigurt dhe hipoallergjik. 3 përbërës natyralë të vajit pastrojnë grimin fuqishëm pa stimuluar lëkurën.

Ekstrakti i brokolit dhe vaji i bërthamës së arganit ndriçojnë dhe hidratojnë lëkurën në mënyrë të shëndetshme.

Mënyra e përdorimit: Shkundni tërësisht, njomni një copë pambuku dhe masazhojeni për të pastruar grimin.

Ingredientët:

Water, Ethylhexyl Palmitate, Dipropylene Glycol, Hydrogenated Polydecene, 1,2-Hexanediol, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Citric Acid, Caprylyl/​Capryl Glucoside, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyldimonium Chloride, Butylene Glycol, Linalool.

ml

120