Biore UV Aqua Rich Watery Gel

Zbritje

1,600L

Biore UV Aqua Rich Watery Gel ka një ndjenjë të lehtë, por mbron në mënyrë efektive nga rrezet e forta UV, duke parandaluar plakjen e lëkurës dhe djegien nga dielli.

S’ka stok

SKU: 11279 Kategori: , , ,

Biore UV Aqua Rich Watery Gel
Biore UV Aqua Rich Watery Gel ka një ndjenjë të lehtë, por mbron në mënyrë efektive nga rrezet e forta UV, duke parandaluar plakjen e lëkurës dhe djegien nga dielli.
Rezistent ndaj ujit për 80 minuta pa u riaplikuar.
I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

Ky krem japonez kundër diellit përmban përbërës që bllokojnë UV-në si kapsula uji, të cilat kur aplikohen në lëkurë krijojnë një vello të këndshme.

Formula e re është përmirësuar me të ashtuquajturën teknologji “Micro Defense” e cila parandalon formimin e mikro boshllëqeve dhe veshjes potenciale të pabarabartë.

Përmban gjithashtu përbërës hidratues si acid hialuronik, pelte mbretërore dhe esencë agrume për të mbajtur lagështinë.

Ingredientët
Water, Ethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Triazone, Isopropyl Palmitate, Lauryl Methacrylate/Sodium Methacrylate Crosspolymer, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl benzoate, Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dextrin Palmitate, BG, Xylitol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone, Alkyl Benzoate (C12-15), Glycerin, Glyceryl Stearate, Propanediol, Glyceryl Behenate, Vinyl dimethicone / methicone Silsesquioxane crosspolymer, Cetanol, Agar, Sorbitan Distearate, Isoceteth-20, Polyvinyl Alcohol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Arginine, Potassium hydroxide, Sodium Hydroxide, Royal Jelly Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, EDTA-2Na, BHT, Fragrance\

ml

90