Biolane Extra Rich Soap

Zbritje

290L

Sapuni Rich i Biolane është formuluar posaçërisht për rutinën e pastrimit ditor të foshnjave të porsalindura, për të përfituar plotësisht nga të gjitha kënaqësitë e larjes me ujë pa efektet e tharjes.

SKU: 11071 Kategori: , , ,

Biolane Extra Rich Soap
Sapuni Rich i Biolane është formuluar posaçërisht për rutinën e pastrimit ditor të foshnjave të porsalindura, për të përfituar plotësisht nga të gjitha kënaqësitë e larjes me ujë pa efektet e tharjes.

E pasur me substanca hidratuese dhe zbutëse (vaji i embrionit të grurit dhe vaji i bajames së ëmbël), rimbush lëkurën duke forcuar filmin hidrolipidik i cili mbron epidermën, duke e parandaluar atë nga tharja.

Përdoret çdo ditë, e lë lëkurën e fëmijës suaj në mënyrë të përsosur të pastër, të butë dhe me aromë të lehtë.

Ingredientët
Sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua (water), parfum (fragrance), prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, ci 77891, triticum vulgare (germ) oil, glycerin, sodium chloride, tetrasodium edta, tetrasodium etidronate, citral, citronellol, eugenol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene, linalool.

g

150