Biolane Body and hair cleanser

850L1,800L

Biolane Body and hair cleanser
Pastron lëkurën e brishtë të foshnjes dhe flokët e imët në një hap të vetëm.
Rezultati: lëkura e foshnjës mbetet e butë, e pastër dhe e rehatshme.

Biolane Body and hair cleanser

Pastron lëkurën e brishtë të foshnjes dhe flokët e imët në një hap të vetëm.
Rezultati: lëkura e foshnjës mbetet e butë, e pastër dhe e rehatshme.
Pa përmbajtje sapuni, baza e saj shumë e butë pastron pa tharë lëkurën dhe ruan ekuilibrin natyral të saj.
E pasuruar me një agjent të vecantë, formula e saj delikate shmang ndjenjat e diskomfortit dhe nuk ngelet e tërhequr.
Testuar nën kontrollin oftalmologjik, ky xhel shumë i butë larës nuk loton dhe djeg sytë.

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël nga xheli larës I flokëve dhe i trupit 2 ne 1 Biolane në skalp të lagur dhe në të gjithë trupin.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni me kujdes.

Testimet klinike

Efikasitet I provuar nga studimet klinike të kryera nën kontrollin dermatologjik.

Pastron butësisht lëkuren: 100%
Lëkura nuk ngelet e tërhequr pas shpëlarjes: 90%

Qetëson lëkurën : 87%

INGRIDIENTËT

AQUA (WATER), LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PERFUME (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLRACER.

97% përbërës me origjinënatyrale.

ml

200, 350, 750