Biolane Arnica Gel in Single-use doses

Zbritje

1,064L

Biolane Arnica Gel in Single-use doses
Lehtëson shpejt ndjesinë e dhimbjes dhe qetëson foshnjen shumë shpejt.
Shumë praktike! Formati i tij me një dozë të vetme mund të ndahet dhe mund të merret me vete kudo.

Biolane Arnica Gel in Single-use doses

Lehtëson shpejt ndjesinë e dhimbjes dhe qetëson foshnjen shumë shpejt.
Shumë praktike! Formati i tij me një dozë të vetme mund të ndahet dhe mund të merret me vete kudo.
Ekonomik: çdo dozë jep sasinë e duhur për t’u kujdesur për një zonë të dhimbshme dhe kështu shmang çdo shpërdorim. Siguron një efekt të freskët, depërton menjëherë
dhe nuk lë një film të yndyrshëm në lëkurë.

12 copë x 1ml.

PËRDORIMI

Aplikojeni në zonat që dhembin me anën e një masazhimi të lehtë, derisa xheli të përthithet.

Për tu patur parasysh:
-Mos e aplikoni në plagë ose membranat e mukozave.
-Mos e aplikoni në rast se keni alergji prej ndonjërit nga përbërësit.
-Shmangni kontaktin me sytë.

INGRIDIENTËT

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, ALCOHOL, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT.

copë

12x1ml