BIODERMA SENSIBIO H20

Zbritje

2,400L

BIODERMA SENSIBIO H20
Ujë pastrues dhe heqës make up-I që I përshtatet në mënyrë perfekte me lëkurat e ndjeshme.

BIODERMA SENSIBIO H20

Ujë pastrues pa shpëlarje që heq makiazhin nga fytyra dhe sytë.

VETITË

Ujë pastrues dhe heqës make up-I që I përshtatet në mënyrë perfekte me lëkurat e ndjeshme.
-Performancë dhe tolerancë shumë e lartë.
– Pastron dhe heq make up-in.
– Qetëson dhe zbut lëkurën e irrituar.
-Pa shpëlarje.
Një shishe Sensibio H20 shitet cdo 5 sekonda në botë.

PËRDORIMI

Pastroni lëkurën tuaj me koton derisa ai të jetë I pastër. Përdorim në mëngjes dhe darkë.

INGRIDIENTËT

Water (aqua), Peg-6 Caprylic/capric Glycerides, Cucumis Sativus (cucumber) Fruit Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Disodium Edta, Cetrimonium Bromide.

ml

500