BIODERMA SENSIBIO CLEANSING FOAMING GEL

Zbritje

2,300L

BIODERMA SENSIBIO CLEANSING FOAMING GEL
Xhel pastrues I cili zbut dhe hidraton lëkurën e ndjeshme.
Qetëson menjëherë irritimin.

BIODERMA SENSIBIO CLEANSING FOAMING GEL

Xhel pastrues i butë dhe pa sapun që përdor efikasitetin e teknologjisë micellare në një formulë shpëlarjeje.

VETITË

Xhel pastrues I cili zbut dhe hidraton lëkurën e ndjeshme.
-Qetëson menjëherë irritimin.
– Kompleksi I patentuar D.A.F. rrit pragun e tolerancës.
-Shkuma kremoze e lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.
-Mund të përdoret si një pastrues make up-i.
-Pa sapun, alkool, parfum, parabeme, njgyrues. Jo komedogjenik

PËRDORIMI

Aplikoni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur/njomë. Masazhoni butësisht dhe shpëlaheni

INGREDIENTËT

Ëater, Sodium Cocoamphoacetate, Propanediol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Citrate, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Mannitol, Xylitol, Laureth-2, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate.

ml

200