Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser

1,800L

I mbushur me ujë të kumbullës, ekstrakt të farës së mungit dhe përbërës bimor ushqyes, ky pastrues me shumë funksione eksfolon butësisht lëkurën duke siguruar një pastrim të thellë.

SKU: 10953 Kategori: , , ,

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser
I mbushur me ujë të kumbullës, ekstrakt të farës së mungit dhe përbërës bimor ushqyes, ky pastrues me shumë funksione eksfolon butësisht lëkurën duke siguruar një pastrim të thellë. Tekstura e lehtë e xhelit lë një fund hidratues. Kjo formulë e balancuar me pH është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Përfitimet
-Pastrues i fytyrës me pH të ulët i mbushur me përbërës bimorë me prejardhje natyrale për të hidratuar dhe freskuar lëkurën.
-Uji i kumbullës dhe ekstrakti i farës së mungit heqin tërësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe sebumin duke rigjallëruar lëkurën.
-Formula hipoalergjike, pak acidike ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit vaj-ujë, ndërkohë që rrit shëndetin e lëkurës.
-Formula e lehtë e xhelit hidratues ofron pastrim freskues pa e zhveshur lagështinë e lëkurës.

Përdorimi
1. Shpërndani sasinë e duhur në duar të lagura dhe nxirrni shkumë
2. Masazhojeni butësisht në fytyrën tuaj me lëvizje rrotulluese. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Prunus Mume Fruit Water, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Phaseolus Radiatus Seed Extract, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Sodium Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coconut Acid, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Isethionate, Citric Acid, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Punica Granatum Extract, Clitoria Ternatea Flower Extract, Garcinia Mangostana Peel Extract, Propylene Glycol Laurate, Sodium Citrate, Disodium EDTA

ml

100