Be The Skin BHA + Dark Spot ZERO Cream

1,700L

Përbërës natyralë, bimë të fuqishme dhe teknologjia më e mirë për të ushqyer lëkurën në mënyrë të shëndetshme.

SKU: 10810 Kategori: , , ,

Be The Skin BHA + Dark Spot ZERO Cream
Përbërës natyralë, bimë të fuqishme dhe teknologjia më e mirë për të ushqyer lëkurën në mënyrë të shëndetshme.

Be the Skin’s vazhdoi një kërkim pesëvjeçar për të gjetur kombinimin perfekt të bimëve luksoze, botanike dhe teknologjisë për të krijuar këtë markë të jashtëzakonshme.

Krem me funksion të dyfishtë për përmirësimin dhe zbardhjen e rrudhave që kujdeset intensivisht për njollat e errëta për të nxitur rigjenerimin e lëkurës dhe parandalimin e shfaqjes së njollave duke hequr pigmentin e melaninës që grumbullohet për shkak të plakjes, së bashku me qelizat e vdekura të lëkurës.

Përdorimi

Aplikoni sasinë e duhur të kremit në fytyrën tuaj në fazën e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës. Ushtroni presion te lehtë me gishta për të ndihmuar përthithjen.

Ingredientët
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Niacinamide, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Caprylic/​Capric Triglyceride, Dimethicone, Salix Alba (Willow) Bark Water, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Pvm/​Ma Copolymer, 1,2 -Hexanediol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid, Cholesteryl Macadamiate, Phytosteryl Macadamiate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polyacrylate Crosspolymer-6, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Adenosine, (-)-Alpha-Bisabolol, Tranexamic Acid, Betaine, Allantoin, Panthenol, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Polyglutamic Acid, Cynanchum Atratum Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Ascorbyl Glucoside, Zinc Pca, Ethyl Hexanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Oligopeptide-1, Oligopeptide-2, Methionine, Cysteine, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Biotin, Stearyl Glycyrrhetinate, Serine, Arginine, Fragrance

g

35