A’PIEU Madecassoside Ampoule

1,900L

Ampulat qetësuese intensive Madecassoside me përbërës të përmirësuar centella qetësojnë dhe kujdesen për lëkurën e dobësuar.

S’ka stok

SKU: 10575 Kategori: , , ,

A’PIEU Madecassoside Ampoule
Ampulat qetësuese intensive Madecassoside me përbërës të përmirësuar centella qetësojnë dhe kujdesen për lëkurën e dobësuar.
Vjen si një produkt i lehtë i përbëre nga vetëm dy ingredientë të cilët bëjnë të mundur një hidratim të fuqishëm dhe një zbutje të shpejtë të lëkurës. Serumi ka një formulë të përqëndruar e cila përthithet shumë shpejt nga lëkura.

Përdorimi

Pasi keni mbaruar me pastrimin e lëkurës, vendoseni në fytyrë dhe perhpeni lehtë derisa të përthithet nga lëkura.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Madecassoside

ml

30