A’PIEU honey & milk lip balm

1,000L

S’ka stok

SKU: 11305 Kategori: , , ,

A’PIEU honey & milk lip balm

Ushqeni dhe hidratoni buzët me balsamin e buzëve A’PIEU Honey & Milk 1ip balm. Balsami i pasur i buzëve shkrihet në buzë për të siguruar dhe ruajtur lagështinë. Ekstrakti i mjaltit dhe qumështit sigurojnë lagështi intensive në buzë, duke i mbajtur ato të shëndetshme dhe të lëmuara.

Përdorimi
1. Kur buzët ndihen të thata para/pas grimit të buzëve 2. Aplikoni një sasi të përshtatshme mbi buzët për buzët e hidratuara sikur t’i keni lyer buzët.

Ingredientët

Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Diisostearyl Malate, Methyl Hydrogenated Rosinate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Microcrystalline Wax, Octyldodecanol, Cetyl Ricinoleate, Ozokerite, Polyethylene, Hydrogenated Vegetable Oil, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Dicalcium Phosphate, Fragrance(Parfum), Polyglyceryl-2 Triisostearate, Yellow 5 Lake (CI 19140), Tocopheryl Acetate, Glycerin, Water, Honey Extract, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Milk Protein Extract

g

33