ALOE+Colors Pure Serenity Hair & Body Mist

Zbritje

650L

Mist hidratues për trupin dhe flokët Pure Serenity me një teksturë delikate dhe aromë të mrekullueshme.

SKU: 11086 Kategori: , , , , ,

ALOE+Colors Pure Serenity Hair & Body Mist
Mist hidratues për trupin dhe flokët Pure Serenity me një teksturë delikate dhe aromë të mrekullueshme.
Është ideale për kujdesin e përditshëm edhe të lëkurës më të ndjeshme. Përbërja e tij është e pasur me vitamina dhe aloe, rikthen lagështinë natyrale të lëkurës dhe ofron një aromë të butë
dhe të menjëhershme. Pure Serenity mist për trupin dhe flokët ka një përmbajtje të lartë të aloe organike. Aloe Vera rrit rritjen e qelizave të reja dhe rrit prodhimin e kolagjenit. Rezultati është të hidratoni lëkurën në nivele më të thella dhe të shëroni lëkurën e dëmtuar. Vitaminat dhe antioksidantët hidratojnë thellësisht dhe ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës.
Përthithet menjëherë pa lënë as gjurmën më të vogël të yndyrës. Jep një aromë të matur që zgjat, teksturë të mëndafshtë dhe butësi në lëkurën tuaj. Pa alkool.

Përdorimi:
Spërkatni një sasi të vogël të Pure Serenity Aloe + Colors për trupin dhe flokët në lëkurë të pastër dhe
lëreni të përthithet vetë.

Ingredientët
Aqua, Aloe Barbadensis leaf juice*, Parfum, PPG-26-Buteth-26, Peg-12 Dimethicone, Peg-40 Hydrogenated Castor oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Pyridoxine HCL, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Maltodextrin, Sodium Starch Octenyl Succinate, Disodium EDTA, Silica, Sodium Hydroxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Methyl 2-Octynoate.

ml

100