ALOE + Colors So Velvet Body Lotion

Zbritje

650L

Locion hidratues trupi So Velvet me një teksturë delikate prej kadifeje dhe aromë të mrekullueshme.

ALOE + Colors So Velvet Body Lotion
Locion hidratues trupi So Velvet me një teksturë delikate prej kadifeje dhe aromë të mrekullueshme.
Është ideale për kujdesin e përditshëm edhe të lëkurës më kërkuese dhe të ndjeshme. Përbërja e tij është e pasur me vitamina dhe zbutës, rikthen lagështinë natyrale të lëkurës dhe ofron lëkurë të butë dhe elastike. Emulsioni Velvet ka një përmbajtje të lartë të aloe organike. Aloe vera nxit rritjen e qelizave të reja dhe rrit prodhimin e kolagjenit. Rezultati është një lëkurë e hidratuar në nivelet më të thella.Vaji i avokados dhe vaji i kumbullës, i pasur me vitamina dhe antioksidantë, hidratojnë thellësisht dhe ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës. Përthithet menjëherë pa lënë as gjurmën më të vogël të yndyrës.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël Locion Trupi So Velvet Aloe + Colors në lëkurë të pastër. Masazhojeni
butësisht derisa të përthithet plotësisht.
(Për një trajtim të plotë dhe kohëzgjatje më të gjatë të parfumit në lëkurën tuaj, kombinoni Locionin
Trupi So Velvet Aloe + Colors me xhelin e dushit përkatës Aloe + Colors So Velvet!)

Ingredientët
INGREDIENTS: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (*), GLYCERIN, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, HYDROGENATED POLYDECENE, CETYL ALCOHOL, PARFUM, DIMETHICONE, PRUNUS DOMESTICA SEED EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM HYALURONATE, PHYTOSTEROLS, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, LECITHIN, PANTHENOL, ALLANTOIN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CARBOMER, TRIETHANOLAMINE, DISODIUM EDTA, AMYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, LINALOOL, (*) Organically cultivated

ml

150