COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream

Zbritje

1,700L

Kremi mbush lëkuren,mbron nga dehidratimi dhe ndërkohe përmirëson elasticitetin e saj.

SKU: 10303 Kategori: , , , , Etiketa: ,

ADVANCED SNAIL 92 ALL IN ONE CREAM
92% filtrat i sekrecioneve te kërmillit.

Kremi mbush lëkuren,mbron nga dehidratimi dhe ndërkohe përmirëson elasticitetin e saj.
Krem me teksturë xheli i cili depërton ne lëkure duke krijuar nje barrierë mbrojtëse për një hidratim te gjatë.

Rekomanduar për lëkurat e thata,të dehidratuara ,normale dhe ato mikse.

Ingredientët
Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Arginine, Dimethicone, Carbomer, Panthenol, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine, Phenoxyethanol

ml

100