Nacific Vegan Lip Glow

Zbritje

1,170L

SKU: 11410 Kategori: , , , ,

Nacific Vegan Lip Glow Balm
Përmban 15 komplekse vajrash vegjetalë dhe ka një formulë të butë që mundëson një përfundim jo të ngjitshëm por që fal goxha shkëlqim dhe hidraton buzët tuaja për një kohë të gjatë. Rekomandohet për ata që sado balm buzësh të aplikojnë vazhdojnë të kenë buzë të thata dhe të cara, pë rata që duan një balm që zgjat dhe mund ti mirëmbajë buzët tuaja.

Përdorimi:
Aplikojeni butësisht sa herë që buzet tuaja ndihen të thara ose sipas dëshirës.

Ingridientet:
Sunflower seed oil, polyglyceryl-2 triisostearate, bis-diglyceryl polyacyl adipate-2, microcrystalline ëax, ceresin, ozokerite, candelilla ëax, synthetic ëax, shea butter, glycerin, 1.2 -Hexanediol, sorbitan olivate, sëeet almond oil, silica dimethyl silylate

ngjyra

#01 Clear, #02 Salmon Beige, #03 Coral Rose, #04 Soft Mauve, #05 Apple Red