wedding-bouquet

  • Showing the single result

1,341L

Mist hidratues Kundal me ujë trëndafili për hidratimin dhe qetësimin e lëkurës së trupit tuaj. Ka në 52% të përmbajtjes së tij ujin e trëndafilit Rosa Centifolia dhe një sërë vitaminash për të arritur një hidratim të thellë të lëkurës dhe për ta bërë atë të duket vitale dhe e ndritshme.