vitaminë C

  • Showing all 5 results

700L

Nje maske flete qe kujdeset per ndricimin e tonit te lekures nderkohe qe redukton e zbeh hiperpigmentimet. Ofron nje boom benefitesh dhe shkelqimi duke qene se eshte e pasur ne ingrediente si nje serum. Nxit prodhimin e kolagjenit duke ndihmuar ne reduktimin e linjave dhe rrudhave, si dhe hidraton dhe qetson lekuren. Ideale edhe per lekure sensitive.