vichy

  • Showing all 7 results

1,680L

VICHY FRESH CLEANSING GEL
Purete Thermal Cleansing Gel është një xhel që pastron lëkurën në mënyrë efektive nga të gjitha papastërtitë dhe make up-in dhe njëkohësisht kundërshton ndjesinë e pakëndshme që lë uji I ftohtë. E lë fytyrën të butë dhe me ndjesi freskie duke reduktuar ndjesinë e tërheqjes.

2,000L

Seti i Vichy per meshkuj:

  1. Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age (50 ml) – hidratues kundër plakjes për meshkuj, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

  2. Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum (10 ml) – Serum me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar barrieren natyrale hidratuese te lekures.
  3. Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Normal To Oily Hair (50 ml) – Shampo kunder zbokthit per floke normal ne te yndyrshem