ujë-micellar

  • Showing the single result

1,971L

Uje micelar pastrues per fytyren I cili balancon nivelin e Ph te lekures dhe pastron makeup-in dhe papastertite pa irritime. Permban 20% ekstarkt te Centella Asiatica dhe pantenol, per te arritur nje pastrim te bute te lekures, pa e dehidratuar ate. Pastron papastertite deri ne nivelin e mikro-pluhurave. Formule hipoalergjike, e pershtatshme per lekura sensitive.