toner

  • Showing all 8 results

2,100L

BENTON ALOE BHA SKIN TONER
Toner hidratues nga Benton me Aloe Vera dhe BHA.
Toneri hidratues përmban 0,5% BHA dhe Aloe Vera që hidratojnë dhe kujdesen për shqetësimet e lëkurës, ndërsa largojnë qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza.

1,791L

Toner qetesues dhe hidratues me Centella per lekure te ndjeshme dhe te irrituar. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Kujdeset vecanerisht per teksturen, duke e njetrajtesuar ate dhe duke e parapergatitur lekuren qe te absorboje ne menyren me te mire te mundshme produktet ne vazhdim. Hidraton dhe qeteson lekuren deri ne shtresat e thella me ane te permbajtjes se Centella-s, Pantenolit, Ceramideve, Betaines dhe ekstrakteve bimore.

6,300L

Seti i Nacific per hidratimin e thelle te lekures dhe rigjallerimin e saj permes ingredienteve bimore dhe acidit hialuronik. Per lekure te bute, te fresket, rinore dhe elastike.

  1. Nacific Hyal Booster Cream 50 g
  2. Nacific Hyal Booster Ampoule 50 ml
  3. Nacific Hyal Booster Toner 150 ml
2,500L

Purito Centella Green Level Calming Toner
Përgatiteni lëkurën tuaj për një depërtim më të mirë duke përdorur tonerin me ekstrakt te freskët Centella Asiatica. Ky produkt nuk përmban etanol dhe përbërës të tjerë të dëmshëm, duke e bërë atë të shkëlqyer për lëkurat e ndjeshme.