sy

  • Showing all 3 results

3,000L

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream
Nuk do te dukeni kurre me e lodhur! Krem i lehtë, me funksion të dyfishtë për sytë që shkëlqen dukshëm zonën e tyre duke ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrathëve të errët dhe te fryre me 72% të filtratit të sekretimit të kërmillit, 5 lloje të peptideve dhe niacinamidit.

1,700L

Purito Centella Green Level Eye Cream
Krem i butë antirrudhë për sytë i mbushur me 49% Centella Asiatica dhe katër lloje peptidesh për tu kujdesur për lëkurën delikate rreth zonës të syrit. Ushqen lëkurën duke zvogëluar shfaqjen e rrudhave dhe vijave të holla. Depërton thellë në lëkurë për një pamje rinore.