stimulon rritjen e flokëve

  • Showing the single result

7,440L

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Ampula kundër rënies së flokëve për gratë është një kujdes intensiv kundër rënies së flokëve që vepron në pesë fronte të ndryshme. Me një formulë të re, këto ampula jo vetëm që stimulojnë folikulat e flokëve dhe ndihmojnë në normalizimin e ciklit të rritjes së flokëve, por gjithashtu përforcojnë flokët dhe skalpin e kokës.