spf50

  • Showing all 3 results

1,791L

Krem dielli me SPF50+ me filtra fizik qe mbron ndaj rrezatimit UVA dhe UVB dhe njekohesisht rregullon tonalitetin e lekures. Formule kremoze e bute, me ngjyre te lehte roze si pjeshke, me efekt te trefishte: zbardhues, antirrudhe dhe mbrojtes. Njetrajteson ngjyren e lekures per nje fytyre pa njolla dhe radiante deri ne 24 ore. Mbron nga rrezet e demshme te diellit sapo e aplikoni duke krijuar nje film te holle me funksion barrier qe reflekton rrezet. Ideal per ata qe kerkojne nje lekure te bukur dhe te paster pa perdorur makeup. Formule vegane.