sheet mask

  • Showing all 3 results

270L1,521L

Maske per fytyren per lekure sensitive dhe te irrituar. Nje formule e pasur me micronutriente qe ushqen dhe hidraton lekuren thellesisht per t’i rikthyer pamjen e shendetshme dhe ndjesine e rehatise. Ideale per dite kur lekura juaj ka nevoje per kujdes intensiv para nje eventi te vecante, per qetesimin e lekures pas trajtimeve dermatologjike apo estetike, ose kur e ndjeni lekuren te lodhur dhe doni t’i riktheni gjallerine.

700L

Nje maske flete qe kujdeset per ndricimin e tonit te lekures nderkohe qe redukton e zbeh hiperpigmentimet. Ofron nje boom benefitesh dhe shkelqimi duke qene se eshte e pasur ne ingrediente si nje serum. Nxit prodhimin e kolagjenit duke ndihmuar ne reduktimin e linjave dhe rrudhave, si dhe hidraton dhe qetson lekuren. Ideale edhe per lekure sensitive.