serum

  • Duke shfaqur 1–9 nga 16 rezultate

1,900L

Benton Snail Bee Ultimate Serum
Dy përbërës të fuqishëm – mucina e kërmillit dhe helmi i bletës – bashkohen në këtë serum për të siguruar një mori përfitimesh. Baza e serumit është filtrati i sekretimit të kërmillit që është fermentuar nga majaja që rrjedh nga rrushi dhe më pas është filtruar.

3,500L

DR. JART Cicapair Serum
Serum i përqëndruar në Centella Asiatica i cili qetëson lëkurën e ndjeshme dhe atë të irrituar.
Formuluar me Jartbiome, kompleksi i mikrobiomës Dr.Jart+ , për të ndihmuar në forcimin, ekuilibrin dhe përmirësimin e mbrojtjes së lëkurës.

2,400L

Nje formule stabile dhe e bute, jo irrituese, me 0.1% Retinol. Niacinamide 5% kujdeset per rregullimin e tonit dhe ndricimin e lekures nderkohe qe Retinoli 0.1% kujdeset per rrudhat dhe elasticitetin. Lekura e zones se syve do duket e re dhe e terhequr, rrezellitese dhe e fresket. Formule qe nuk ngjit dhe nuk vajis lekuren. Teksture xheli shume hidratues.

1,791L

Serumi Cica Repair nga Kundal permban 1678 ppm liposome C.P.R. te ekstraktit te Centella Asiatica, Pantenol dhe ekstrakt te lules se terfillit. Penetron barrieren e lekures per te qetesuar nga thellesia lekuren e ndjeshme dhe te irrituar, mbron lekuren nga radikalet e lira, hidraton lekuren dhe i jep asaj nje pamje rinore. Per te gjitha tipet e lekures.

1,791L

Serum per fytyren me 3 funksione: qetesues, hidratues dhe eksfoliues, me ekstraktin e Artemisias. Rekomandohet per te gjithe ata qe duan nje serum hidratues qe perthithet shpejt, qe kerkojne nje lekure te lemuar dhe te shendetshme dhe qe duan te qetesojne lekuren sensitive te irrituar.

1 2