purito

  • Showing all 8 results

1,700L

Purito Centella Green Level Eye Cream
Krem i butë antirrudhë për sytë i mbushur me 49% Centella Asiatica dhe katër lloje peptidesh për tu kujdesur për lëkurën delikate rreth zonës të syrit. Ushqen lëkurën duke zvogëluar shfaqjen e rrudhave dhe vijave të holla. Depërton thellë në lëkurë për një pamje rinore.

2,300L

PURITO CENTELLA GREEN RECOVERY CREAM
Ekstrakti Centella Asiatica (50%) qetëson dhe lehtëson lëkurën e irrituar duke e mbajtur lëkurën të ndritshme dhe të shëndetshme. Përmban Acid Aziatik, Acid Madekasik dhe Ceramide, të cilat ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës duke parandaluar avullimin e lagështisë brenda saj.

1,900L

Purito From Green Deep Foaming Cleanser
Ky pastrues është formuluar me përbërës natyralë dhe nuk përmban surfaktantë kimikë të tillë si SLS dhe SLES, të cilët mund të shkaktojnë acarim, duke e bërë atë perfekt për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë dhe lëkurën e ndjeshme.

2,300L

PURITO PURE VITAMIN C SERUM
Serum me 5% Vitamin C, Acid Hialuronik dhe Adenozinë , për ti dhënë lëkurës tuaj shkëlqimin e munguar. Ndër më efektivët, i butë, i infuzuar natyrshëm, ky serum i Vitaminës C është “i blinduar” dhe i rafinuar për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të plakjes

1,200L

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream
Ky krem përmban 70% të ekstraktit të frutit Sea Buckthorn, i cili ndihmon në shkëlqimin dhe hidratimin e lëkurës. Fruti i buckthorn përmban vitamina të ndryshme që ekuilibrojnë tonin e lëkurës duke i dhënë asaj një pamje të freskët dhe të shëndetshme.