protein-shampoo

  • Showing the single result

1,791L

Shampo me ingredientë natyralë për pastrimin dhe trajtimin e flokëve të dëmtuar. Për flokë të shkëlqyeshëm, të butë e të shëndetshëm në vetëm 2 javë. Përmban kompleks proteinik që përforcon strukturën proteinike të fijes së flokut, ushqen folikulat dhe skalpin, parandalon majat e dyfishta dhe nxit rritjen e flokëve të shëndetshëm që nga rrënja. Formulë e pasuruar me 6 lloje të acidit hialuronik për hidratimin e thellë të flokëve dhe skalpit. Mbron flokun nga nxehtësia e pajisjeve të stilimit (deri në 230°C) që në përdorimin e parë.