lëkurëeyndyrshme

  • Duke shfaqur 1–9 nga 19 rezultate

1,200L

BENTON ALOE PROPOLIS SOOTHING GEL
Xhel qetësues nga Benton me Aloe Vera dhe Propolis.
Aloe Propolis Soothing Gel përmban më shumë se 80% të përbërësve të aloes të cilat janë të pasura me Polisaharide dhe 10% Propolis blete.

2,600L

Cosrx Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion with Birch Sap
Hidratues i përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të gjitha gjëndjet. Fantastik për lëkurat e yndyrshme ! Locion i lehtë i cili është me përbërës natyral, miqësor ndaj lëkurës, plot me vitamina dhe antioksidantë, duke qetësuar dhe trajtuar në mënyrë efektive lëkurën e irrituar.

2,200L

EFFACLAR DUO (+)
Hidratues kundër imperfeksioneve, efekt kundër shenjave dhe efekt kundër rishfaqjes.
Kujdesi i plotë i përforcuar me efikasitet kundër papërsosmërive i cili promovon largimin e shpejtë të akneve ekzistuese, parandalon shfaqjen e tyre dhe kufizon rrezikun e shenjave. Absorbim i shpejtë për një përfundim jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm.

1 2 3