lares-scrub-per-floke

  • Showing the single result

1,521L

Lares per floke/Scrub me veti eksfoliuese per pastrimin e thelle te skalpit, me kripe deti dhe caj jeshil. Pastron thellesisht skalpin me ane te kripes natyrale te detit te pasur ne minerale, e cila largon qelizat e vdekura te lekures, papastertite nga ndotesit mjedisor dhe sebumin e akumuluar. Veti antibakteriale dhe antifungale, qeteson skalpin dhe e hidraton ate, per floke me te shendetshem dhe te forte.