la-roche-posay

  • Showing all 3 results

4,640L

Set i La Roche Posay:

  1. La Roche Posay Effaclar Serum(30 ml) – Një serum shumë i përqendruar që synon imperfeksionet dhe zvogëlon shfaqjen e njollave dhe papërsosmërive. Serum klinikisht I provuar që redukton dukshëm imperfeksionet, vijat e holla dhe rrudhat.
  2. La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel (50 ml) – Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme me pidolate zink. Pastron në mënyrë të efektshme papastërtitë dhe yndyrën duke respektuar ekuilibrin e pH të lëkurës.

  3. La Roche Posay Anthelios Oil Correct Daily Gel-Cream SPF50+ (3 ml) – Një formulë shumë mbrojtëse e krijuar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme. Ky krem ​​diellit ne trajte xheli lejon lëkurën “të marrë frymë” duke kontrolluar prodhimin e sebumit.

2,720L

Set nga La Roche Posay per te gjithe ata qe kane nevoje per hidratim te vazhdueshem gjate dites:

  1. La Roche Posay Anthelios UVMUNE 400 Hydrating Cream Spf50+ (50 ml) – Ideal për lëkurë normale në të thatë dhe i krijuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, ky krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën është i lehtë dhe hidratues, që e bën të rehatshëm për lëkurën.

  2. La Roche Posay Thermal Water for Sensitive Skin (50 ml) – Ujë termal qetësues dhe zbutës. Zbut lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar nga faktorë ekzogjenë (dielli, trajtimet dermatologjike, etj.) dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës. Anti-oksidues natyral.