jeju

  • Showing the single result

3,141L

Jeju Edition – set me 3 shishe me aromat karakteristike të pyllit Bijarim, të malit vullkanik Saebyeol dhe të plazhit Hyupjae, 3 lokacionet më të bukur e të vecantë të ishullit Jeju, perlës natyrore të Koresë së Jugut, I njohur për biosferën unike dhe plazhet e virgjëra. Ky set sjell në shtëpinë tuaj aromat e natyrës së ishullit dhe të detit, duke krijuar një atmosferë relaksuese dhe cliruese. Aroma e dhomës Kundal I jep ambientit tuaj një fragrancë delikate, sipas shijeve tuaja, që zgjat në kohë dyfish më shumë se aromat e tjera. Zhvilluar nga parfumierët profesionistë të Kundal, ky produkt ka në bazën e tij etanolin vegjetal dhe 5 ekstrakte bimore për një efekt qetësues dhe rigjenerues: Kamomil, Rozmarinë, Jasmin, Centela dhe sherebelë.