homme

  • Showing all 2 results

1,521L

Larësi I trupit për meshkuj Kundal Homme Cleanser Herb Bergamot pastron butësisht dhe relakson lëkurën e trupit tuaj pas një dite të lodhshme apo pas aktiviteteve fizike. Kjo formulë unike e pasuruar me disa ekstrakte të ndryshme natyrale hidraton intensivisht lëkurën, e rigjeneron atë dhe qetëson cdo qelizë. Aroma e këndshme prej vajit të agrumeve dhe ekstraktit të mentes ofron qetësi dhe freski që zgjat.

2,000L

Seti i Vichy per meshkuj:

  1. Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age (50 ml) – hidratues kundër plakjes për meshkuj, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

  2. Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum (10 ml) – Serum me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar barrieren natyrale hidratuese te lekures.
  3. Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Normal To Oily Hair (50 ml) – Shampo kunder zbokthit per floke normal ne te yndyrshem