hidratues

  • Duke shfaqur 1–9 nga 96 rezultate

2,100L

BENTON ALOE BHA SKIN TONER
Toner hidratues nga Benton me Aloe Vera dhe BHA.
Toneri hidratues përmban 0,5% BHA dhe Aloe Vera që hidratojnë dhe kujdesen për shqetësimet e lëkurës, ndërsa largojnë qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza.

1,200L

BENTON ALOE PROPOLIS SOOTHING GEL
Xhel qetësues nga Benton me Aloe Vera dhe Propolis.
Aloe Propolis Soothing Gel përmban më shumë se 80% të përbërësve të aloes të cilat janë të pasura me Polisaharide dhe 10% Propolis blete.

1,900L

Benton Snail Bee Ultimate Serum
Dy përbërës të fuqishëm – mucina e kërmillit dhe helmi i bletës – bashkohen në këtë serum për të siguruar një mori përfitimesh. Baza e serumit është filtrati i sekretimit të kërmillit që është fermentuar nga majaja që rrjedh nga rrushi dhe më pas është filtruar.

1 2 11