hand-cream

  • Showing the single result

981L

Specialistët e brandit të njohur koreanojugor të kujdesit të lëkurës Kundal kanë krijuar këtë krem hidratues për lëkurën e duarve bazuar ne gjalpin Shea, Makadamia, Jojoba, Argan, vaj bajamesh të ëmbla dhe ekstrakte nga bimët e Aloe Verës, Arnica, Likuoricia, Algat jeshile të detit dhe caji jeshil, komponentë qe kontribuojnë në shëndetin e lëkurës së duarve dhe të thonjve.