eye

  • Showing the single result

2,400L

Nje formule stabile dhe e bute, jo irrituese, me 0.1% Retinol. Niacinamide 5% kujdeset per rregullimin e tonit dhe ndricimin e lekures nderkohe qe Retinoli 0.1% kujdeset per rrudhat dhe elasticitetin. Lekura e zones se syve do duket e re dhe e terhequr, rrezellitese dhe e fresket. Formule qe nuk ngjit dhe nuk vajis lekuren. Teksture xheli shume hidratues.