cosrx

  • Duke shfaqur 1–9 nga 12 rezultate

3,000L

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream
Nuk do te dukeni kurre me e lodhur! Krem i lehtë, me funksion të dyfishtë për sytë që shkëlqen dukshëm zonën e tyre duke ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrathëve të errët dhe te fryre me 72% të filtratit të sekretimit të kërmillit, 5 lloje të peptideve dhe niacinamidit.

2,400L

Cosrx Centella Blemish Cream
Kremi që largon njollat e kuqe dhe të errëta të mbetura nga aknet! Lufton acarimin dhe skuqjen.
Përbërësit qetësues, të tillë si centella asiatica, ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe qetësimin e inflamacionit.

2,600L

Cosrx Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion with Birch Sap
Hidratues i përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të gjitha gjëndjet. Fantastik për lëkurat e yndyrshme ! Locion i lehtë i cili është me përbërës natyral, miqësor ndaj lëkurës, plot me vitamina dhe antioksidantë, duke qetësuar dhe trajtuar në mënyrë efektive lëkurën e irrituar.

1 2