c.p.r

  • Showing all 7 results

1,971L

Uje micelar pastrues per fytyren I cili balancon nivelin e Ph te lekures dhe pastron makeup-in dhe papastertite pa irritime. Permban 20% ekstarkt te Centella Asiatica dhe pantenol, per te arritur nje pastrim te bute te lekures, pa e dehidratuar ate. Pastron papastertite deri ne nivelin e mikro-pluhurave. Formule hipoalergjike, e pershtatshme per lekura sensitive.

270L1,521L

Maske per fytyren per lekure sensitive dhe te irrituar. Nje formule e pasur me micronutriente qe ushqen dhe hidraton lekuren thellesisht per t’i rikthyer pamjen e shendetshme dhe ndjesine e rehatise. Ideale per dite kur lekura juaj ka nevoje per kujdes intensiv para nje eventi te vecante, per qetesimin e lekures pas trajtimeve dermatologjike apo estetike, ose kur e ndjeni lekuren te lodhur dhe doni t’i riktheni gjallerine.

1,791L

Krem hidratues me 51% ekstrakt te bimes Centella Asiatica per hidratim intensiv dhe qetesimin e lekures se irrituar. Qeteson  lekuren e ndjeshme, e hidraton ate deri ne thellesi, pengon humbjen epidermale te ujit, ndihmon ne riparimin qelizor dhe permireson qarkullimin e gjakut ne lekure, duke rienergjizuar keshtu te gjitha shtresat e lekures qe ne nivel qelizor per nje lekure te shendetshme dhe te forte. Ideal per lekure sensitive te dehidratuar, ose per qetesimin e lekures pas nderhyrjeve dermatokozmetike.

1,791L

Toner qetesues dhe hidratues me Centella per lekure te ndjeshme dhe te irrituar. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Kujdeset vecanerisht per teksturen, duke e njetrajtesuar ate dhe duke e parapergatitur lekuren qe te absorboje ne menyren me te mire te mundshme produktet ne vazhdim. Hidraton dhe qeteson lekuren deri ne shtresat e thella me ane te permbajtjes se Centella-s, Pantenolit, Ceramideve, Betaines dhe ekstrakteve bimore.

1,791L

Serumi Cica Repair nga Kundal permban 1678 ppm liposome C.P.R. te ekstraktit te Centella Asiatica, Pantenol dhe ekstrakt te lules se terfillit. Penetron barrieren e lekures per te qetesuar nga thellesia lekuren e ndjeshme dhe te irrituar, mbron lekuren nga radikalet e lira, hidraton lekuren dhe i jep asaj nje pamje rinore. Per te gjitha tipet e lekures.