body-scrub

  • Showing all 3 results

4,131L

Ky set i kujdesit për trupin përmban:

  1. Kundal Honey & Macadamia Body Lotion
  2. Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub
  3. Kundal Luxurious Bath Bomb
  4. Kundal Rose Water Body Mist

Aroma unike e pasur Floral Musk lë gjurmë të paharrueshme edhe vetëm me një nuhatje. Një aromë magjepsëse që tërheq këdo me butësinë prej kadifeje të fragrancës së myshkut dhe notave të luleve.

1,881L

Scrub për trupin me vaj macadamia dhe ekstrakte frutash. Sheqeri natyral eksfolion butësisht lëkurën e trupit duke e lënë atë të butë si mëndafsh. Copëzat nga bërthama e pjeshkës heqin qelizat e vdekura të lëkurës, ndërkohë qe gjalpi Shea ushqen dhe mbron lëkurën nga irritimi.